Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  Dtc Eraser Hata Kodu Okuma ve Silme Cihazı

  Dtc Eraser Hata Kodu Okuma ve Silme Cihazı

  Dtc Eraser Hata Kodu Silici

  Dtc Eraser Hata Kodu Silici Cihaz Araçlarda çeşitli durumlara bağlı olarak arızalar meydana gelmektedir.

  Oluşan arızaların bir kısmı anlık bir kısmı kalıcı hatalardır. Elektronik beyine sahip araçlar farklı nedenlere bağlı olarak göstergede arıza lambası yakabilmektedir.

  Araç ile daha önce yapılan kazalar, elektronik devre tesisatındaki sorunlar, modüller arası uyumsuzluk, sensörlerde ve enjektörlerde meydana gelen arızalar, ateşleme sistemi, soğutma sistemi, boğaz kelebeği-akış metre-rölanti valfinden doğacak stop etme sorunları, akü arızaları gibi birçok sorun olabilir.

  Anlık arıza meydana geldiğinde araçta stop etme sorunu veya aracın çalışmaması, sürekli yanan veya yanıp sönen uyarı lambası, sesli ve sarsıntılı çalışma, hararetteki artış, aydınlatma arızası, klima arızası, gösterge arızası gibi sorunlar meydana gelebilmektedir böyle durumda aracınızı güvenli bir bölgeye getirmelisiniz ve herhangi bir yangın tehlikesine karşı motoru ve diğer bölgelerini kontrol etmelisiniz.

  Tehlikeli bir etken göremiyorsanız aracınızda bazı geçici arızalar meydana gelmiş olabilir.

  Bunu Dtc Eraser Araçlarda Arıza Kodu Silme Cihazı ile kolayca giderebilirsiniz. Anlık arıza sorunlarını gidermek araç arıza lambası söndürme için herkesin basitçe kullanabileceği şekilde üretilmiştir.

  16 Pin OBD girişine sahip tüm araçlara basitce, herhangi bir kuruluma gerek duyulmadan bağlanır ve araçtaki hata kodlarını hızlıca tarar ardından otomatik olarak silerek meydana gelmiş arızayı giderir.

  Bu sayede sorunsuz sürüşe deavm edebilirsiniz Dtc Canbus protokolünü destekleyen binek ve ağır vasıta araç gruplarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

  OBD’ ye Tak-Bekle-Çıkar şeklinde çalışır ve kullanılır.  Nitro mekatronik DTC esaser ve diğer tüm diagnostik cihazlara  Türkiye’de Adana İstanbul Ankara İzmir ve Şanlıurfa subelerinden ya da 0850 755 02 30 numaralı telefondan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

   

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner