Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  Elektrikli Araçlarda Akü Kullanımı

  Elektrikli Araçlarda Akü Kullanımı

  Elektrikli Araçlarda Akü Kullanımı

  Elektrikli otomobillerin insanlara satış ve talep için güçlü aküye ihtiyacı var. Çünkü tarihte elektrikli araç kullanımını azaltan şey güçsüz aküler olmuştur. Ancak günümüzde birçok büyük otomobil şirketi elektrikli otomobil ve bataryayı geliştirmekte ve devletler elektrikli otomobiller için yollar açmaktadır.

  Dizel ve benzinli araba üretimi, hükümet politikalarının kararıyla yavaş yavaş durmaktadır.

  Elektrikli otomobilin akü istasyonu erişilebilir ve uygun fiyatlı olmalıdır. Elektrikli otomobillerin bileşenleri yüksek maliyetlidir. Bunun sebebi ise otomobillerin neredeyse tüm parçalarının yeni üretiliyor olmasıdır.

  Araç motorları yüksek güce sahiptir ve kullanışlı olması için güçlü bir bataryaya ihtiyaç duyar, bu nedenle elektrikli arabanın ömrü güçlü batarya ile bağlantılıdır. General Motors Co, "temelde bunun bir araba tasarlamanın ve üretmenin daha iyi bir yolu" olduğunu söylemektedir.

  Elektrikli Otomobilin Pil Ömrü Ne Kadardır?

  Ömrü 10-20 yıl arasıdır, bu süreden sonra pilin değiştirilmesi gerekir. 

  Şarj Pil Ömrünü Etkiler Mi?

  Şarjın pil üzerinde etkisi vardır. Doğru şarj  yöntemi bilinmiyorsa, pil kısa sürede bitebilir. Sürücüler pil ömrü konusunda dikkatli olmalıdır çünkü pahalıdır ve ortalama 4.600 £'a mal olur.

  Lityum iyon pil, diğer pillerden daha güçlü olduğu için şirketler tarafından geliştirilmektedir.

  Piller, enerji yüzde 20'nin altına düşmeden şarj edilmeli ve yüzde 80'i geçmeden fişten çekilmemelidir. İyi pil ömrü için bu gereklidir.

  İnsanlar pilin şarj edilmesini beklemeyi sevmediği için hızlı şarj faydalı olabilir ancak hızlı şarj, pilin enerji tüketimini zamanla artıracaktır.

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner