Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  En iyi ağır vasıta arıza tespit cihazı hangisidir?

  En iyi ağır vasıta arıza tespit cihazı hangisidir?

  En İyi Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı Hangisidir?

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte araç motorları elektronik makineler konumuna gelmiştir. Çünkü aracın tüm sistemleri elektronik kontrol ünitesi tarafından izlenmektedir.

  Eğer aracın sahip olduğu sistemlerden birinde arıza meydana gelirse, araç bunu ikaz lambaları vasıtasıyla iletecektir. Ancak teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte araçların arızaları daha karmaşık hale gelmekte ve arıza teşhisleri daha zor olmaktadır.

  Bu nedenle elektronik aletler geliştikçe tanı cihazlarının da üreticiler tarafından yeni yöntemlere sahip olması gerekmektedir. Cihazı araca bağladıktan sonra doğru teşhis ortaya koymaz ise bu durum kullanıcıların zaman ve maddi zarar görmesine neden olabilir.

  Ağır vasıta araçlarda farklı özelliklere sahip teşhis cihazları kullanılmaktadır. Ağır vasıtalar için üretilen bu arıza teşhis cihazları, aracın fren sistemlerinde, mekanik parçalarında ve egzoz sistemlerinde olası tüm arızaları tespit edebilmektedir.

  Teşhis cihazı ağır vasıtalarda dikkat edilmesi gereken bir konudur. Birçok markanın teşhis cihazları vardır. Ancak zaman kaybı, iş kaybı, maliyet ve kazalarla karşılaşmamak için güvenilir bir teşhis cihazı bulmaya özen gösterilemelidir.

  Bu noktada karşımıza ağır vasıtalar için yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren 'Cojalli' firmasının ürettiği Jaltest Ağır Vasıta teşhis cihazı çıkmaktadır.
  Jaltest Arıza Teşhis Cihazları birçok farklı araç tipinde kullanılmaktadır. Örneğin, kamyonlar, çekiciler, makineler, otobüsler, vinçler ve gemiler. Jaltest ETM modülünde EBS modüllerinin test edilmesine de izin verilir.

  Jaltest ETM, EBS fren modülleri için kullanılan bir sistemdir. Jeltest ETM, gelişen elektronik araçlarla yazılımını yılda 3 kez güncellemektedir. Bu durum teşhis cihazında arıza riskini azaltır.

  Ayrıca Jaltest ETM sayesinde elektronik kontrol ünitesinde veya kablolama gibi sebeplerden dolayı araçta oluşan hasarın tespiti kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

  Ayrıca Jaltest ETM içerisindeki jaltest soft sayesinde araç içerisinde bulunan kablo şemalarından araçtaki arızayı detaylı bir şekilde inceleme imkanı sunar.

  Jaltest teşhis cihazları sayesinde araçta ki arızayı hızlı ve doğru bir şekilde tespit edilir.

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner