Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  En kolay ECU tamiri nasıl yapılır?

  En kolay ECU tamiri nasıl yapılır?

  En kolay ECU tamiri nasıl yapılır?

  Özellikle son 20 yıldır üretilen Ağır Vasıta ve Binek Araçlar tamamen elektronik donanıma sahiptir ve bu donanımı kontrol eden bir ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) bulunmaktadır.

  ECU, araçta bulunan sensörlerden gelen verileri işleyerek mevcut yazılımı ile bu bilgileri sensörlere ileten aracın bilgisayar sistemidir.

  ECUTEST araç sinyal simülatörü, ECU onarımında zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

  Cihaz, ECU'nun tüm aktif testlerini aynı araçta çalışıyormuş gibi masa üzerinde simüle eder. Bu işlem sizi ECU'yu araçtan söküp tekrar takmak gibi ustalık gerektiren işlemlerden kurtaracaktır.

  Bu da bilinçli tüketici için kendi kendine yeten bir tüketici profili oluşturmaktadır. ECUTEST cihazı, ECU'daki arızaların gözlemlenmesi ve giderilmesinde iyi bir rehber olacaktır. Bu cihaz ile araçların durumu sıklıkla test edilebilmekte ve olası arızaların önüne geçilebilmektedir.

  Araç ekranındaki ışık, araçta bir sorun olduğuna dair belirli bir işaret olabilir. Bazı durumlarda, ECU arızalı olabilir. Ancak ECU'daki arızayı bulmak biraz uğraştırıcıdır. Bu gibi durumlarda ECU TEST cihazları ECU'nun problemini bulmada yardımcı olabilir.

  Sorunun ne olduğunu anlayabilmek için araç ile doğru iletişim kurabilen cihazlara ihtiyaç vardır. Autel ve Launch firmalarının ürettiği cihazlar ile bu işlemler kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner