Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  Gateway Bypass Modülü Nedir?

  Gateway Bypass Modülü Nedir?

  Gateway Bypass Modülü Nedir?

  Gateway Modülü dediğimiz Ağ geçidi atlama modülü, ağ geçidi modülü olarak da bilinen bir aracın yerleşik bilgisayar sisteminin belirli işlevlerini için kullanılan bir cihazdır. ,

  Ağ geçidi modülü, motor kontrol modülü (ECM), şanzıman kontrol modülü (TCM) ve karoser kontrol modülü (BCM) gibi araçtaki farklı elektronik kontrol üniteleri (ECU'lar) arasındaki iletişimi kontrol etmekten sorumludur.

  Bazı durumlarda, bir araçta satış sonrası değişiklikler veya yükseltmeler, bu bileşenlerin düzgün çalışmasına izin vermek için ağ geçidi modülünün atlanmasını gerektirebilir.

  Bir ağ geçidi bypass modülü, ECU'lar tarafından ağ geçidi modülüne gönderilen sinyalleri yakalayıp değiştirerek bu baypası sağlayabilir ve çeşitli sistemler arasında kesintisiz iletişime izin verebilir.

  Bir aracın yerleşik bilgisayar sistemini değiştirmenin potansiyel riskler doğurabileceğini ve üreticinin garantisini geçersiz kılabileceğini unutmamak önemlidir.

  Aracınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce sertifikalı bir otomotiv teknisyenine danışmak her zaman en iyisidir.

  2018 ve sonrasında üretilmiş olan Chrysler, Alfa Romeo, Dodge, Ram, Fiat marka araçlarda Gateway modülünü Bypass etmek için Nitro Mekatronik tarafından üretilmiş olan Fiat Sgm Gateaway Bypass modülü bu konuda en başarılı modül olarak sektörde yerini almıştır. 

  Bu modül sayesinde CAN veri yolu, G veya LTE ağı üzerinden hacklenmesi önlenebilmektedir.

  Yine bu modül sayesinde bütün arıza tespit cihazları 2018 ve sonrası üretilen araçlara sorunsuz bağlanabilmekte ve diagnostik işlemleri başarılı şekilde yapabilmektedir.

  Fiat Sgm Gateaway Bypass modülü genellikle araçlarda debriyaj sisteminin hemen üzerinde bulunan 12+8 girişli soket bağlantı yerine takılmaktadır.

  Takıldıktan sonra Araç beyni çok kısa sürede bunu algılayacak ve Gateway dediğimiz güvenli ağ geçidi sistemi devre dışı kalacaktır.

  Daha sonra modül araçtan çıkartılarak başka araçlar içinde kullanılabilmektedir. 

  Nitro Mekatronik tarafından üretilen ve satışı yapılan Fiat Sgm Gateaway Bypass modülü hakkında detaylı bilgi için 08507550230 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

   

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner