Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası neleri kapsar?
Var olan bu kurallar www.nitrobilisim.com.tr alan adı için geçerlidir. Nitro Bilişim logosunun yer aldığı ancak www.arizatespitcihazı.com adresi altında bulunmayan içerikler firmamızın sorumluluğu altında yer almaz. Güvenliğiniz için firma logomuzu görseniz dahi URL adresinin www.arizatespitcihazı.com olduğuna emin olmanız gerekir. Nitro Bilişime ait alan adı haricinde diğer adreslerde logomuzu veya ismimizi kullanarak yapılan Arıza Tespit Cihazları satışı güvenliğiniz için sakıncalıdır. Bu gibi durumlarda firmamızla iletişim kurarak şikayette bulunmanız bizim için önemlidir.
 
Hangi bilgileriniz saklanır?
Sitemizde misafir olarak gezinti yaparken hiçbir bilgi paylaşımı yapmak zorunluluğunuz bulunmuyor. Sayfayı incelerken sadece  IP numaranız sistemde kayıt altına alınmaktadır. Bunun dışında üye olmadan gezinti işlemlerinize devam edebilirsiniz.
Üye olmanız halinde adres, mail adresi, telefon numarası gibi özel bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde bilgileriniz tamamen bizim ile ilgisi bulunmadan banka güvenlik politikaları içerisinde korunmaktadır. Nitro Bilişim girmiş olduğunuz kart bilgilerine erişmemektedir.