Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Nitro Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri, 11 yıllık tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre farklı işlemler getirmiştir. Merkezi Adana Seyhan ‘da yer alan firmamız, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına hitap etmeyi başarmıştır. 


Aynı zamanda İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan şubemiz öncelikle İstanbul olmak üzere Avrupa'ya kapılarını açmıştır. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları, Ecu Programlama cihazları ve Akü test cihazlarının satışını, garantisini sunmaktadır.  Binek grupta Opel Gm Mdı, Ford Vcm2, Hyundai Kıa Gds, Bmw Icom Ve Universal Arıza Tespit Cihazları, Ağır Vasıta grubunda da MERCEDES SD CONNECT, MAN T200, DAF VCI, CAT, VOLVO Arıza Tespit cihazlarının satışı ve teknik servisini de gerçekleştirmektedir. Nitro Bilişim Teknik servis sunamadığı hiçbir ürünün satışı yapılmamaktadır.

Uzman kadrosu ile müşterilerine en hızlı şekilde çözümler üreten Nitro Bilişim sektörün önde gelen firmasıdır.  Faaliyete başladığından beri 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.  Bu noktada devreye giren Teknik Servis ekibinin geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme imkanı mevcuttur.
Öte yandan Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilik kuran Nitro Group, çözüm ortakları ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak katılmış olduğumuz fuarlar ve organizasyonlarda çalışmalarımızı sergileme şansına sahip oluyoruz. Bunlardan ilki Automechanika 2014 İstanbul idi. Ardından Cebit Bilişim Fuar’ında hizmetlerini sunan ekibimiz, Automechanika 2014 Frankurt fuarına da ziyaretçi ekibi ile katılmıştır. Ardından ise 2014, 2015, 2016,2017 ve 2018 yıllarında da İstanbul Automechanika fuarına katılım sağlayan ekibimiz her yıl gücüne güç katmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermek için son derece gayret göstermektedir. 


Sosyal sorumluluk açısından görevlerinin farkında olan Nitro Bilişim, yönetim kurulunun almış olduğu karar ile Meslek ve Teknik Liselerde eğitim alan öğrencilere alanları ile başarı sağlamayı hedeflemektedir.