Şartlar & Koşullar

Müşteri Memnuniyeti

Tarafımıza ulaştırılan önerilerin yanı sıra şikayetlerde aynı özende değerlendirilerek çözülmeye çalışılmaktadır. Bu zaman içerisinde yapılan işlemler aynı şekilde müşteriye de aktarılarak bilgi verilecektir. Müşteri öneri, istek veya şikayeti ile alakalı olarak her zaman bilgi alabilir. 

Ödeme

Arıza tespit cihazlarında satış yapan sitemiz üzerinden güvenilir online ödeme veya Havale/EFT seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme şeklinde bir hizmetimiz bulunmuyor.

Ürün Teslimatı ve Kargo 

Siparişleriniz mesai saatleri içerisinde aynı gün kargoya hazırlanmaktadır. Arıza tespit cihazı satışında sorun yaşamamanız için önceliğimiz test yapılmış ürün gönderimi olmaktadır. Tatil süreçlerinde verilen siparişler ilk aktif mesai saatleri içerisinde gönderilmektedir.
Gönderim öncesinde ilgili çalışan tarafından tüm testler yapılıp size gönderimi yapılmaktadır. Ürünler anlaşmalı kargomuz tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti ödemesi sepetteki ürün durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Kargolar gelmeyecek şekilde özenle hazırlanıp gönderiliyor.
Paketi kargo firmasından teslim alırken kontrol etmeyi unutmamalısınız. Zarar görmüş ürünler için kargo sorumlusu ile mutlaka kontrol edilip zabıt tutulması gereklidir. Kargo görevlisine belirtilmeyip işlem yapılmayan durumlarda yardımcı olunmamaktadır.
Arıza tespit cihazı ve diğer alışverişini yaptığınız ürünlerinizi kargo takip numarası ile kontrol edebileceğiniz ve ne zaman geleceği hakkında bilgi alma imkanınız mevcuttur.
Paketler müşteri özellikle bir kargo firması belirtmediği durumlarda direkt olarak tarafımızdan anlaşmalı olan kargo firması ile yollanmaktadır. Anlaşmalı kendi kargo firmamız ile göndermemiz halinde ödemeniz gereken kargo ücretleri en düşük fiyattan çıkarılmaktadır.

Garanti ve Teknik Servis

Ürünlerimiz üretici firma tarafından 1 yıl garantisi mevcuttur. Uzak bağlantı ile sağlanan desteği yanı sıra direkt olarak kendi teknik servis departmanımız tarafından da hizmet verilmektedir. Garanti şartları dışarısında yer alan durumlarda da teknik servis elemanlarımız en kısa sürede sorununuzu çözümleyerek size yardımcı olmaya çalışacaktır. 

İade ve Değişim Şartları

Satın alınan arıza tespit cihazları ve diğer ürünlerimiz için 7 gün içerisinde iade etme veya değişim yapma hakkınız bulunmaktadır. İade ve değişim durumlarda ürünlerin hiçbir deformasyona uğramamış olmaması gerekmektedir. Deformasyona uğramış ürünler iade ve değişim kapsamına girmemektedir. İade, değişim ve teknik servis amaçlı gönderilen tüm ürünler gerekli kurallar gereği mutlaka alıcı tarafından ödenerek gönderilmesi gereklidir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen ürünler direkt iade olarak teslim alınmamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Siparişi verilen ürünler ile alakalı müşteri aşağıdaki linkte yer alan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktadır.


Sözleşme için tıklayınız.